Kvalitatīva un profesionāla seifu atvēršana

Diennakts seifu atvēršana bez atvēršanas pēdām un ar 100% atvēršanas garantiju

Mūsu uzņēmuma speciālistiem ir milzīga pieredze seifu atvēršanā! Mēs atveram visu marku seifus, sākot no gadus vecākiem seifiem ar vienkāršām drošības sistēmām, līdz pat pašām modernākajiem un sarežģītākajiem seifiem. Mūsu darbinieki regulāri pilnveido savas iegūtās profesionālās iemaņas un aktīvi seko līdzi pašām modernākajām tendencēm drošības jomā! Tas palīdz mums sniegt maksimāli ērtu un patīkamu servisu mūsu klientiem. Ja Jūs pieteiksiet mūsu pakalpojumus, tad Jūs būsiet patīkami pārsteigts par augsto profesionalitāti un kompetenci ko Jums sniegs mūsu darbinieki ar vairāk kā 30 gadu pieredzi seifu atvēršanā.

Steidzīga seifu atvēršana

Kādos gadījumos mēs varam palīdzēt :

  • Nobloķējušās seifa durvis
  • Pazudušas atslēgas
  • Pārstājusi darboties mehāniskā slēdzene
  • Pārstājusi darboties elektroniskā slēdzene
  • Elektroniskai slēdzenei nosēdušās batarejas un daudzos citos gadījumos spējam Jums palīdzēt

Tālrunis : +371 26661117

Mēs apsolam būt maksimāli rūpīgi ar Jūsu dārglietu sargu - seifu un atvēršanas gadījumā mēs būsim maksimāli rūpīgi, attieksme un atbildība tiks pielietota maksimālā līmenī, lai Jūsu gaidas tiktu apmierinātas augstākajā līmenī. Seifu atvēršana notiek bez atvēršanas pēdām un tiek nodrošināta 100% atvēršanas garantija.

Visu veidu un marku seifu atvēršana, ātri un profesionāli! Strādājam bez brīvdienām un 24 stundas diennaktī, Jūsu maksimālai ērtībai.