Metāla durvju restaurācija

metāla durvju restaurācijaNereti mājokļu saimnieki izvēlās iegādāties nevis jaunas metāla durvis, bet restaurēt esošās. Mūsu uzņēmums šo pakalpojumu veic vienas dienas laikā, tādējādi līdz minimumam samazinot jūsu neērtības – laiku, kas jāpavada pie neaizslēgtām dzīvokļa vai mājas durvīm. No rīta durvju vērtne tiek noņemta no durvju rāmja un  tiek aizvestas uz mūsu cehu - darbnīcu, kur tiek demontētas vecās slēdzenes un  tiek aizstātas ar jaunām, augstākas drošības pakāpes slēdzenēm. Nepieciešamības gadījumā tiek nomainīta arī siltumizolācija. Mēs izmantojam minerālvati, kas ir nekaitīga cilvēka veselībai. Veicot durvju restaurāciju, ja durvis tika izgatavotas neizjaucamas, tadā gadījumā mēs veicam speciālus griezumus, lai varam izņemt esošās slēdzenes un ievietot jaunas, visas griezuma vietas tiek apstrādātas, durvis tiek aplīmētas no abām pusēm ar jaunu dekoratīvo plēvi. Durvis pilnībā iegūst jaunu izskatu, iegūst jaunu drošības pakāpi, vienīgais kas paliek nemainīgs ir skaņas un siltumizolācija! Vakarpusē durvis tiek nogādātas nama īpašniekam un uzstādītas. Tomēr mēs iesakām – ja ir iespēja izvēlēties starp vecu durvju restaurāciju un jaunu iegādi, izvēlēties jaunas durvis, jo veco durvju restaurācija neatrisina skaņas un siltumizolācijas problēmu.

Pēc daudzu gadu darbības pieredzes esam izsecinājuši, ka apmēram 90% gadījumu no visām restaurācijām ar kurām esam saskārušies bija iespējama veco metāla durvju restaurācija. Retos gadījumos durvis nav iespējams atjaunot, tad mēs saviem klientiem piedāvājam iegādāties jaunas metāla durvis.
Mūsu uzņēmums piedāvā augstas kvalitātes budžetklases metāla durvis Supporta, durvis vienmēr ir pieejamas mūsu noliktavā.
Tāpat mēs piedāvājam izgatavot sertificētas metāla durvis Skydas, šīm durvīm piemīt augsti skaņas un siltuma rādītāji.