Drošas metāla ārdurvis privātmājai par pieņemamu cenu

Metāla ārdurvis privātmājai - viena no visdrošākajām izvēlēm Jūsu mājoklim

Viens no vislabākajiem veidiem, kā pasargāt savu privātmāju no nelūgtiem ciemiņiem ir iegādāties kvalitatīvas un drošas metāla ārdurvis savai privātmājai, kas padarīs iekļūšanu privātmājā prakstiski neiespējamu Jūsu prombūtnes vai nakts laikā. Protams, nav pavisam drošu un neuzlaužamu durvju, tomēr metāla ārdurvis privātmajai varētu būt vislabākā izvēle ilgam laika posmam. 

Kas nodrošina metāla ārduvju augsto drošības pakāpi?

Metāla ārdurvis privātmājai tiek pirktas, ja cilvēki vēlas nodrošināt augstāku izturības, pretuzlaušanas un ugunsdrošības pakāpi savam īpašumam. Prakstiski šos 3 galvenos aspektus nodrošina dažāda veida durvis, tomēr tieši metāla ārdurvis privātmājai ļauj nodrošināt vajadzīgos drošības parametrus, saglabājot pieejamu un nereti pat ekonomisku cenu. Salīdzinājumam var minēt koka durvis, kas ir vistiešākās konkurentes metāla ārdurvīm. Lai varētu iegādāties tiešām labas un kvalitatīvas koka durvis, ir jārēķinās, ka tās būs dārgas, smagas un var sagādāt vēl daudz citu neērtību. Koka ārdurvis ir diezgan viegli atlaužamas, un zaglis iekļūst īpašumā bez īpašas piepūles. Zaglim nepieciešams vienkāršs lauznītis un uzspiežot spraugā pie slēdzenes, tas viegli var iekļūt Jūsu dzīvesvietā. Tāpat ir nopērkami arī dažādi elektroinstrumenti, ar kuriem var pietiekoši ātri izveidot caurumus, sabojājot koka durvis, lai iekļūtu dzīvoklī. Ja koka ārdurvis ir taisītas tajās iekļautot metāla drošības joslas un citas pretuzlaušanas sistēmas, tad durvis jau ir nodrošinātas ar augstāku pretuzlaušanas pakāpi.

Vēl viens ļoti būtisks jaunu koka durvju mīnuss ir tas, ka ievietojot tās ailē, koka durvis var mainīt savu formu un pēc tam nepieciešams tās pielabot.
Koks pats par sevi ir degošs materiāls, savukārt metāla ārdurvis privātmājai ir daudz grūtāk aizdedzināms materiāls. 

Kāpēc metāla ārdurvis privātmājai ir pareizā izvēle?

Metāla ārdurvis privātmājai ir ļoti piemērotas durvis, lai gan vēl pavisam nesen cilvēki uzskatīja, ka metāls ir piemērots tikai daudzdzīvokļu mājām, kur durvis nesaskaras ar ārējiem ietekmējošiem faktoriem, piemēram, lietu, sniegu, salu u.c. Mūsdienās tehnoloģijas ir daudz attīstītākas nekā tās bija pāris desmit gadus atpakaļ. Metāla ārdurvis privātmājai spēj nodrošināt augstu siltumizolācijas pakāpi, kā arī tās ir drošas, un viegli pieejamas durvis, kuras vizuāli var neatgādināt metāla, bet gan koka durvis. Tas iespējams tādēļ, ka mūsdienās metāla ārdurvis privātmājai tiek piedāvātas pietiekami plašā klāstā, tajā skaitā arī metāla ārdurvis ar koka imitāciju. Metāla ārdurvis rūpnīcā var tikt nokrāsotas, kas tās vizuāli padara mazāk atšķirīgas no koka durvīm, tomēr sniegs pavisam citu pretuzlaušanas līmeni. 

Vēl būtisks fakts ir tas, ka drošības, skaņu un siltuma izolācijas līmenis metāla ārdurvīm ir visaugstākais. 

 

Vienkāršākas un lētākas metāla ārdurvis var izmantot, kā otrās durvis, un šāda prakse bieži vien tiek izmantota dzīvokļos. Savukārt, izvēloties augstākas kvalitātes metāla ārdurvis, kas nozīmē, ka cenas tām arī būs augstākas, atbrīvojas vieta priekšnamā, taču drošība un siltumizolācija tiek nodrošināta līdzvērtīgā līmenī.
Nemazāk svarīgi ir pareizi uzstādīt metāla ārdurvis privātmājai, lai tās pilnvērtīgi pildītu savas funkcijas un pasargātu mājokli no nelūgtiem ciemiņiem. Metāla ārdurvīm jābūt profesionāli uzstādītām, izmantojot kvalitatīvus materiālus un ievērojot drošības standartus. 

SKYDAS metāla durvis Jūsu mājoklim iespējams būs labākā izvēlē

Sosdienests.lv saviem klientiem piedāvā iegādāties divu ražotāju metāla ārdurvis privātmājām un dzīvokļiem - SKYDAS un SUPPORTA. Šīs metāla ārdurvis ir PĀRLIECINOŠI pieradījušas savu kvalitāti Latvijā, un ir klientu iecienītas. Cenas SUPPORTA un SKYDAS metāla durvīm ir atšķirīgas, sākot ar pavisam demokrātiskām cenām, līdz patiešām augstām, tādēļ ikviens var atrast sev vispiemērotāko variantu un cenas ziņā visatbilstošākās metāla ārdurvis. Protams, jāņem vērā fakts, ka augstākas kvalitātes metāla ārdurvis būs dārgākas par zemākas kvalitātes. Šis jau ir vispārzināms fakts, no kura izriet ražošanas procesā izmantotās tehnoloģijas, durvju drošības līmenis, siltumizolācija u.c. būtiski faktori. 
Ja vēlaties iegādāties durvis tiešām ilgam laika periodam, ieteikums ir meklēt atsauksmes par izvēletajām metāla ārdurvīm. Atsauksmes no tuvākajiem cilvēkiem vai paziņu atsauksmes ir zelta vērtas, tās nereti norāda uz pareizo vai atvieglo to. Mūsu klientu atsauksmes par SKYDAS un SUPPORTA metāla durvīm privātmājai ir pārliecinoši pozitīvas, jo tās nodrošina savas funkcijas patiešām augstā līmenī, kalpojot ilgus gadus. 

Apmeklējiet mūsu mājas lapu un izvēlieties kvalitatīvas metāla ārdurvis privātmājai no uzņēmuma, kuram drošība ir pirmajā vietā!

sosdienests.lv