Auto atvēršana

Diennakts auto atvēršana bez bojājumiem un ar 100% atvēršanas garantiju

Mūsu uzņēmuma speciālistiem ir milzīga pieredze auto atvēršanā! Mēs atveram visu marku automašīnas, sākot no gadus vecāka automobīļa ar vienkāršām drošības sistēmām, līdz pat pašām modernākajām automašīnām. Mūsu darbinieki regulāri pilnveido savas iegūtās profesionālās prasmes un aktīvi seko pašām modernākajām tendencēm drošības jomā! Tas palīdz mums sniegt maksimāli ērtu un patīkamu servisu saviem klientiem. Ja Jūs pieteiksiet mūsu pakalpojumus, tad Jūs būsiet patīkami pārsteigts ar augsto profesionalitāti un kompetenci ko Jums sniegs mūsu darbinieki ar vairāk kā 30 gadu pieredzi.

Steidzīga auto durvju atvēršana

Mūsu piedāvātā auto atvēršana Jums neliks vilties

Kādos gadījumos mēs varam palīdzēt :

  • Nobloķējušās auto durvis un atslēgas ir palikušas salonā
  • Pazudušas atslēgas
  • Drošības imobilaizeris ir pārstājis darboties un nav iespēja atvērt durvis ar pulti
  • Pultij ir nosēdušās batarejas un tā nedarbojas
  • Automašīnai ir nosēdies akumulators

Tālrunis : +371 26661117

Mēs apsolam būt maksimāli rūpīgi ar Jūsu mīļo spēkratu un automašīnas atvēršanas gadījumā mēs būsim maksimāli rūpīgi, attieksme un atbildība tiks pielietota maksimālā līmenī, lai Jūsu gaidas tiktu apmierinātas augstākajā līmenī. Auto atvēršana notiek bez atvēršanas pēdām un tiek nodrošināta 100% atvēršanas garantija.

Visu veidu un marku auto atvēršana, ātri un profesionāli! Strādājam bez brīvdienām un 24 stundas diennaktī, Jūsu maksimālai ērtībai.

Mūsu kompānija piedāvā sos servisa pakalpojumus Rīgā, Jelgavā, Ogrē, Jūrmalā, Salaspilī un tuvējās piepilsētās. Zvaniet mums un mēs Jums palīdzēsim ar lielāko prieku. Uzticiet auto atvēršanu profesionāļiem ar 30 gadu pieredzi!