Metāla ārdurvis SKYDAS dzīvokļiem un privātmājām

skydas durvis logometāla durvisKopš 2004. gada uzņēmums SKYDAS ir Lietuvas kompānijas UAB ''Plieninis Skydas'' oficiālais pārstāvis Latvijā. Skydas metāla ārdurvis ir uzstādītas daudzos tūkstošos dzīvokļu un māju. Mūsu durvis pilda vairākas funkcijas. Tās ir drošas pret uzlaušanu, ko apliecina Vācijā izsniegtais sertifikāts. Saskaņā ar sertifikāciju, SKYDAS metāla durvis iedalās četrās klasēs - sākot no Skydas Standart un beidzot ar Skydas Premium. SKYDAS piedāvā arī ložu necauršaujamās metāla durvis. Tās esam uzstādījuši vairākās ārvalstu vēstniecībās Latvijā. Mūsu durvīm ir arī augsta skaņas un siltumizolācija, ko arī apliecina sertifikāts. Termogrāfikajos mērījumos ir konstatēts, ka tieši Skydas durvis parasti ir tā mājas daļa, caur kuru izplūst vismazāk siltuma. Būtisks ir arī durvju izskats. Mēs piedāvājam arī metāla durvis ar dekoratīvo koka apdari, līdz ar to tās ir labi pieskaņojamas dažādiem eksterjeriem un interjeriem. Kvalitatīvas metāla durvis ir laba investīcija, jo gadu gaitā tās savu vērtību tikpat kā nezaudē.


metāla durvis metalux

JAUNUMS! Mūsu uzņēmums ir kļuvis par oficiālu lielākā Baltkrievijas metāla durvju ražotāja pārstāvi , Latvijā. MetaLux metāla durvis tiek aprīkotas ar Itāļu slēdzenēm SECUREMME, īsi piegādes termiņi un demokrātiskas cenas visai piedāvātajai produkcijai ir mūsu panākumu atslēga. Ienāc mūsu mājas lapā un iepazīsties ar visu durvju piedāvājumu.
www.m-lux.lv

 

 • Metāla ārdurvis dzīvoklim SKYDAS STANDART

  Cena no 641EUR

 • Metāla ārdurvis dzīvoklim SKYDAS STANDART2

  Cena no 996 EUR

 • Metāla ārdurvis dzīvoklim SKYDAS STANDART 3

  Cena no 1137 EUR

 • Metāla durvis dzīvoklim SKYDAS PREMIUM

  Cena no 2157 EUR

 • Metāla ārdurvis privātmājai SKYDAS STANDART

  Cena no 794 EUR

 • Metāla ārdurvis privātmājai SKYDAS STANDART 2

  Cena no 1254 EUR

 • Metāla ārdurvis privātmājai SKYDAS STANDART 3

  Cena no 1432 EUR

 • Metāla ārdurvis privātmājai SKYDAS PREMIUM

  Cena no 2722 EUR

 • Jaunums!

  Mūsu uzņēmums nodrošina durvju piegādi visā Latvijas teritorijā!
  Tagad mūsu klientiem ir iespēja iegādāties metāla durvis SKYDAS bez montāžas, kurjerkompānija veiks Jūsu durvju piegādi uz Jūsu norādīto adresi, par demokrātiskiem izcenojumiem.

  Piegādes izcenojumi Latvijas pilsētās standarta izmēra durvīm (ja mūsu uzņēmums neveic durvju nomērīšanu un uzstādīšanu) :

  20 EUR - Lielvārde, Sigulda, Ogre, Jelgava, Bauska.
  25 EUR - Saldus, Tukums, Aizkraukle, Cēsis, Madona, Jēkabpils, Limbaži.
  30 EUR - Ventspils, Kuldīga, Preiļi, Rēzekne, Gulbene.
  35 EUR - Liepāja, Alūksne, Krāslava, Valka, Ludza, Balvi, Daugavpils.

  Ja mūsu uzņēmums veic gan durvju nomērīšanu, gan durvju uzstādīšanu :sosdienests veic supporta durvju piegādi visā Latvijas teritorijā
  1,00 EUR/km - Nomērīšana, piegāde ar montāžu ārpus Rīgas
  0,85 EUR/km - Nomērīšana un piegāde ar montāžu, tālāk par 100km (ārpus Rīgas)
  0,30 EUR/km - Nomērīšanas maksa ārpus Rīgas.
  0,70 EUR/km - Piegādes maksa ārpus Rīgas.

   

  SKYDAS metāla durvju cenas ir norādītas ar uzstādīšanu, ja nav nepieciešama uzstādīšana, tad - 60EUR.

  **SKYDAS metāla durvīm ir bezmaksas piegāde Rīgā.

  Patīkamu Jums iepirkšanos!

   

  metāla durvis mājām un dzīvokļiem

 • Ar ko atšķirās SKYDAS metāla ārdurvis no citām durvīm?

  SKYDAS metāla durvis ir sertificētas, tas nozīmē ka metāla durvis tiek izgatavotas tikai un vienīgi pēc pašām augstākajām Eiropas Savienības prasībām.
  Baltijas durvju tirgus ir piesātināts ar nesertificētām metāla durvīm! Nesertificētas metāla durvis tiek pieskaitītas pie ātri atveramām - nedrošām, skaņas neizolējošām, gaisa caurlaidīgām, salu neizturīgām, jo nav apliecinošu sertifikātu, kas apliecinātu ka tā tas nav.

  SKYDAS metāla durvis 95% gadījumu tiek uzstādītas kā vienīgās durvis

  Aiz Skydas durvīm nav nepieciešamība uzstādīt papildus otras durvis, jo mūsu piedāvātajiem produktiem ir paši augstākie vēja necaurlaidības, siltum un skaņas izolācijas rādītāji, tas viss tiek apliecināts ar atbilstības sertifikātiem!
  Metāla durvis Skydas STANDART 1 nodrošina skaņas izolāciju 41dB - šis rādītājs ir augstāks nekā uzliekot parastas metāla durvis 4 rindā, vienas aiz otrām!!!

  Durvju modelis Skydas STANDART 1 neizsalst līdz -30C grādiem, pie nosacījuma ka aiz jaunajām metāla durvīm tiek nodrošināts siltums, tie ir 10cm attālumā no durvīm ir nepieciešama vismaz +18C grādu temperatūra. Šim durvju modelim ir identiski siltuma caurlaidības koeficienta rādītāji, kā 5 kameru PVC logiem, bet logus 2 rindās neviens vēl neuzstāda.

  SKYDAS durvju modeļi STANDART 2, STANDART 3 un PREMIUM ir ar pretuzlaušanas sertifikātu. Šie durvju modeļi pēc sertifikātiem tiek uzstādīti telpās ar paaugstinātiem līdz pat ļoti augstiem ielaušanās riskiem, tas nozīmē ka šādas durvis ļoti bieži izvēlās klienti kas ir pārliecināti ka viņu telpās var būt ielaušanās mēģinājumi. Pateicoties pretuzlaužamām metāla ārdurvīm visi ielaušanās mēģinājumi ir neveiksmīgi!

  SKYDAS metāla ārdurvis tiek izgatavotas pēc individuāliem pasūtījumiem. Durvju izgatavošanas termiņš aizņem 5-7 nedēļas, no pasūtījuma pieņemšanas brīža.

  Pastāv iespēja par papildus samaksu izgatavot durvis ārkārtīgi īsos termiņos, interesentiem lūgums vērsties pie uzņēmuma pārstāvjiem.

  Mūsu uzņēmums nodrošina augstas kvalitātes durvju montāžu, mūsu piedāvātajām metāla ārdurvīm. Durvju montāža tiek nodrošināta klientiem ērtākajā laikā, pirms montāžas tiek saskaņoti laiki.

  Mūsu kompānija SOSdienests piedāvā arī budžetklases metāla durvis Supporta. Metāla ārdurvis Supporta tiek izgatavotas Ukrainā, būtiskākais plus ir tas ka šīs durvis vienmēr ir pieejamas mūsu noliktavā, veicam ātru un kvalitatīvu piegādi un montāžu. 

  Jaunums! Mūsu kompānija ir uzsākusi kvalitatīvu iekšdurvju tirdzniecību. Ieskaties mūsu mājas lapā un izvēlies iekšdurvis savam mājoklim par labāko cenu.