BUJ

tērauda durvisslēdzeņu maiņametāla durvis cena

 • +
  Esmu pazaudējis atslēgu no durvīm, vai man nepieciešams mainīt slēdzeni?

  Atslēgu nozaudēšanas gadījumā cietušais nevar būt drošs par to ka atslēgas tika nozaudētas, pastāv risks ka atslēgas ir tīši nozagtas! Atslēgu nozaudēšanas gadījumā iesakam mainīt visu slēdzeni, lai mazinātu iespējamos ielaušanās riskus.

 • +
  Vai pēc durvju atvēršanas manas durvis būs bojātas?

  Nē! Mūsu meistari veic savus darbus ar tīrāko sirdsapziņu, nesabojājot esošās durvis. Visticamāk tiks sabojāta esošā slēdzene / cilindrs, kuru nebūs iespējams turpināt lietot, to būs jāmaina uz jaunu.

 • +
  Kādas durvju atvēršanas metodes tiek izmantotas?

  90% gadījumu visas slēdzenes tiek izurbtas, netiek izmantoti mūķīzeri, tie palielina laiku uz iekļūšanu telpā un ļoti paaugstina pakalpojuma cenu.

 • +
  Man ir jāveic eošo metāla durvju restaurācija, vai tomēr man jāizvelās pirkt jaunas metāla durvis?

  Metāla durvju restaurācijas gadījumā tiek nomainītas esošās slēdzenes uz daudz drošākām un modernākām, tiek uzlīmēta jauna dekoratīvā līmplēve. Durvīm tiek atsvaidzināts izskats, palielināta drošības pakāpe, bet saglabājās nemainīga skaņas un siltumizolācija. Metāla durvju restaurācija tiek piedāvāta kā iespēja atjaunot esošas durvis, ja klientiem ir iespēja mainīt vecās durvis uz jaunām, mēs iesakam mainīt uz jaunām sertificētām SKYDAS metāla durvīm, tādā veidā tiks iegūta augsta drošība, skaņas un siltumnoturība.

 • +
  Kā norisinās metāla durvju restaurācija?

  Ar klientu tiek saskaņota diena un laiks, no rīta ierodamies pie klienta, tiek noņemta eošo metāla durvju vērtne un tiek transportēta uz mūsu darbnīcu. Durvju vērtne tiek izjaukta - atskrūvējot vai griežot metāla loksni no iekšpuses (ja durvis ir neizjaucamas), lai būtu iespējams izņemt esošās slēdzenes. Tiek ievietotas jaunās slēdzenes, durvju vērtne tiek salasīta kopā un tiek nolīmēta ar jaunu PVC dekoratīvo plēvi no abām pusēm. Pie klienta durvju vērtne tiek uzmontēta un tiek papildus pieslīpēti caurumi esošājā rāmī. Jaunās atslēgas tiek nodotas klientam.

 • +
  Cik ilgi norisinās metāla durvju restaurācija?

  Vidēji tas aizņem apmēram 6-8 stundu robežās. Ja durvis ir vienas un nav iespēja mājokli aizslēgt, tad tādā gadījumā klientam ir jārēķinās, ka būs visu dienu jāpavada mājās, jāpieskata savs mājoklis.