Metāla durvis SUPPORTA dzīvoklim un privātmājai

durvis_supportaSupporta metāla durvis rada drošību un komforta sajūtu mājoklī

 

Kopš 2018. gada Septembra mēneša esam kļuvuši par Baltkrievijas lielākajiem metāla durvju ražotāja tiešajiem pārstāvjiem Latvijā. SUPPORTA metāla durvju rūpnīca atrodas Baltkrievijas galvaspilsētā, Minksā. Uz šodienu rūpnīca ir viena no lielākajiem durvju ražotājiem Baltkrievijas teritorijā - saražojot līdz pat 80'000 durvju gadā. Metāla durvis SUPPORTA tiek izgatavotas no locītas, metinātas metāla konstrukcijas, tiek apdarinātas no abām pusēm ar MDF paneļiem. Šīs ārdurvis tiek izgatavotas divos standarta izmēros 1) 860X2050; 2) 960X2050, iespējams uzstādīt līdz 90% mājokļu Latvijā, ir iespēja izgatavot arī nestandarta izmēros. Pirms iegādes iesakam pārliecināties vai Jūsu ailes izmēri atbilst durvju rāmja ārējiem parametriem! 

SUPPORTA metāla durvis tiek aprīkotas ar Itāļu, Turku un Krievu slēdzenēm, tādā veidā saglabājot konkurētspējīgu cenu.

Durvis vienmēr ir pieejamas mūsu noliktavā!

JAUNUMS! Tagad metāla durvis Supporta arī 602. dzīvokļu sērijai. Skatīt zemāk.

 

Metāla durvis ir iespējams apskatīt dzīvā veidā mūsu veikalā - noliktavā, Rīgā, Kurzemes prospektā 3G. Tel. +371 677 041 54

 • Mūsu kompānija SOSdienests piedāvā budžetklases metāla durvis Supporta. Metāla durvis Supporta tiek izgatavotas Ukrainā, būtiskākais plus ir tas ka šīs durvis vienmēr ir pieejamas mūsu noliktavā, veicam ātru un kvalitatīvu piegādi un montāžu.


  Ar ko atšķirās SKYDAS metāla durvis no citām durvīm?
  SKYDAS metāla durvis ir sertificētas, tas nozīmē ka metāla durvis tiek izgatavotas tikai un vienīgi pēc pašām augstākajām Eiropas Savienības prasībām.
  Baltijas durvju tirgus ir piesātināts ar nesertificētām metāla durvīm! Nesertificētas metāla durvis tiek pieskaitītas pie ātri atveramām - nedrošām, skaņas neizolējošām, gaisa caurlaidīgām, salu neizturīgām, jo nav apliecinošu sertifikātu, kas apliecinātu ka tā tas nav.

  SKYDAS metāla durvis 95% gadījumu tiek uzstādītas kā vienīgās durvis.
  Aiz Skydas durvīm nav nepieciešamība uzstādīt papildus otras durvis, jo mūsu piedāvātajiem produktiem ir paši augstākie vēja necaurlaidības, siltum un skaņas izolācijas rādītāji, tas viss tiek apliecināts ar atbilstības sertifikātiem!
  Metāla durvis Skydas STANDART 1 nodrošina skaņas izolāciju 41dB - šis rādītājs ir augstāks nekā uzliekot parastas metāla durvis 4 rindā, vienas aiz otrām!!!
  Durvju modelis Skydas STANDART 1 neizsalst līdz -30C grādiem, pie nosacījuma ka aiz jaunajām metāla durvīm tiek nodrošināts siltums, 10cm attālumā no durvīm ir nepieciešama vismaz +18C grādu temperatūra. Šim durvju modelim ir identiski siltuma caurlaidības koeficienta rādītāji, kā 5 kameru PVC logiem, bet logus 2 rindās neviens vēl neuzstāda.

  SKYDAS durvju modeļi STANDART 2, STANDART 3 un PREMIUM ir ar pretuzlaušanas sertifikātu. Šie metāla ārdurvju modeļi pēc sertifikātiem tiek uzstādīti telpās ar paaugstinātiem līdz pat ļoti augstiem ielaušanās riskiem, tas nozīmē ka šādas durvis ļoti bieži izvēlās klienti kas ir pārliecināti ka viņu telpās var būt ielaušanās mēģinājumi. Pateicoties pretuzlaužamām metāla ārdurvīm visi ielaušanās mēģinājumi ir neveiksmīgi!

  SKYDAS metāla durvis tiek izgatavotas pēc individuāliem pasūtījumiem. Durvju izgatavošanas termiņš aizņem 5-7 nedēļas, no pasūtījuma pieņemšanas brīža.

  Pastāv iespēja par papildus samaksu izgatavot durvis ārkārtīgi īsos termiņos, interesentiem lūgums vērsties pie uzņēmuma pārstāvjiem.

  Mūsu uzņēmums nodrošina augstas kvalitātes montāžu, mūsu piedāvātajām metāla durvīm. Durvju montāža norisinās klientiem ērtākajā laikā, pirms montāžas tiek saskaņoti laiki.

 • 2 2
  «12