Metāla ārdurvis dzīvoklim SKYDAS PREMIUM

skydas premium drošas metāla durvisMetāla ārdurvis dzīvoklim ar īpaši augstu aizsardzības pakāpi pie liela ielaušanās riska - SKYDAS PREMIUM

SKYDAS PREMIUM – tās ir visdrošākās pretuzlaušanas metāla ārdurvis dzīvoklim ko mēs ražojam. To unikāla patentēta konstrukcija bija izstrādāta pamatojoties uz mūsu uzņēmuma ilggadīgo pieredzi par iespējamām uzlaušanas metodēm. Mēs lepojamies ar to, ka testēšanas laikā autoritatīvā notificētā laboratorijā IFT Rosenheim (Vācija) šo durvju modeļa uzlaušanas mēģinājums turpinājās veselas 77 minūtes (tīrā laika), izmantojot visiespējamākos instrumentus uzlaušanai, kalšanai, griešanai un urbšanai, bet tomēr durvis nebija pārvarētas!

Pēc SKYDAS PREMIUM metāla durvju modeļa testēšanas bija piešķirta 4. drošības klase (WK4) saskaņā ar ENV 1627 standartu. Šajā modelī tiek uzstādītas slēdzenes, viena, no kurām ir ne zemāka par 7. drošības klasi. Seifu tipa slēdzene ar trim aizslēgšanas virzieniem (zirneklis) ir pasargāta no izurbšanas ar mangāna plāksnēm. Slēdzenes ir papildus aizsargātas ar tērauda kastēm.

SKYDAS PREMIUM ārdurvis izceļas ar augstu skaņas izolācijas pakāpi (45 dB) un pasargā telpas no uguns 45 minūšu laikā.

JAUNUMS!

Ložu necauršaujama Skydas Premium FB metāla ārdurvju versija, kuru testēšana bija veikta Beschussamtes Ulm laboratorijā Vācijā, saskaņā ar EN1522 standartu. Šim modelim tika piešķirts ložu necauršaušanas drošības līmenis FB4 (tās ir izturīgas pret šāvieniem no 9-mm kalibra pistoles). Durvis var būt vienviru, divvru, kā arī ar ložu necauršaujamu stiklu.

Skydas Premium metāla ārdurvis ir piemērotas gan dzīvoklim, gan arī privātmājai (ar apdari, kas paredzēta āra apstākļiem). Durvis var būt vienviru, divviru, veramas uz ārpusi vai uz iekšpusi.

  

 

metāla durvju uzbūveKonstrukcijas izturības īpašības:
1. Seifu tipa slēdzeni (zirnekli) aizsargā 2 mangāna plāksnes izturīgas pret urbšanu.
2. Galveno un papildus slēdzeņu korpusi tiek montēti aizsargkastēs no tērauda.
3. Paaugstinātas drošības durvju eņģes ir aprīkotas ar augstuma regulēšanas mehānismu un  balsta gultņiem.
4. No durvju eņģu puses ir 8 slēgšanas punkti.
5. No slēdzeņu puses ir 6 aizslēgšanas punkti un vēl 2 ir virzīti uz augšu un apakšu. Katru slēdzenes stieni aizsargā atsevišķi drošības gredzeni.
6. Durvju vērtne sastāv no kombinētas konstrukcijas – režģis, tērauda loksne, atkal režģis – tāpēc, pat ja ir pārvarēts ārējais režģis, durvis pasargās tērauda loksne un iekšējais režģis.
7. Loksnes dubultā siltināšana: akmensvates 3 cm biezas kārtas no loksnes abām pusēm. Tas piešķir durvīm vēl labāku skaņas un siltumizolāciju.
8. Visu īpaši drošu durvju konstrukciju pārklāj apdares plāksne, kuras krāsu un rakstu varat izvēlēties pēc savas gaumes.
9. Slēdzenes stieņus pasargā no bojājumiem nevis tērauda loksne, bet 15 mm biezs liekts profils.
10.Durvju rāmis tiek stiprināts ailē ar 17 Ø 7,5mm skrūvēm, kas pasargātas ar Ø 24 mm tērauda vītņveida gredzeniem.

  

 WK4                EI45               45 dB              200 000      

neuzlaužamas metāla durvisugunsdrošas durvisskaņas izolējošas durvisizturīgas metāla durvis

 

Vairāk informācijas par durvju īpašībām
Bāzes komplektācija
Sertifikāti un tehniskie parametri

 

 


Bāzes komplektācija:
1. Durvju rāmis - 115 mm L-veida izliekts profils, ir piestiprināts ar 17 Ø 7,5mm skrūvēm, kas pasargātas no nozāģēšanas ar 24 mm tērauda vītņveida gredzeniem; pilnībā siltināts ar akmensvati vai montāžas putām.
2. Durvju vērtne – izliekta speciāla trīskārša metāla konstrukcija, kas pilnībā siltināta ar diviem 30 mm akmensvates slāņiem: kopējais vērtnes biezums sastāda 91 mm; slēdzenes ar aizsargkastēm.
3. Stingrākas regulējamas eņģes ar gultņiem, slēgtas ar hromētiem vāciņiem - 2 gab.
4. Drošības eņģu tapas ar diametru 16 mm – 8 gab.
5. Blīvgumija - 2 gab.
6. Ārējā un iekšējā durvju vērtnes apdare - pēc klienta izvēles.
7. Ārējās durvju aplodes.
8. Slēdzenes – pēc klienta izvēles, no kurām viena slēdzene ne zemāka par 7. drošības klasi.
9.Abas slēdzenes tiek montētas tērauda kārbās. Seifu tipa slēdzene (zirneklis) ir pasargāta ar divām mangāna plāksnēm, kuras ir izturīgas pret izurbšanu.
10.Durvju slēdzeņu stieņi, ar trim aizslēgšanas virzieniem, papildus pasargāti ar tērauda caurulēm.

 


Durvju īpašības

neuzlaužamas metāla durvis skydas standartDrošība
Durvju rāmis - 115 mm L-veida izliekts profils, platāks nekā parastām "bruņotām" durvīm, ar 8 locījuma ribām. Durvju rāmis ir piestiprināts ar 17 Ø 7,5mm skrūvēm, kas pasargātas no nozāģēšanas ar 24 mm tērauda tapām, tāpēc nav nepieciešams to betonēt. Durvju vērtnes iekšējā konstrukcija ir arī pastiprināta ar stingruma ribām, lai novērstu durvju deformāciju uzlaušanas brīdī. Šajā modelī tiek uzstādītas vismaz 7. klases drošības slēdzenes. Slēdzenes montē drošības tērauda kārbās. Seifu tipa slēdzene ir pasargāta no izurbšanas ar 2 mangāna plāksnēm, bet durvju slēdzeņu stieņi papildus pasargāti ar tērauda caurulēm.

siltas durvisĪpaši labi izolē skaņas un smakas
Pateicoties SKYDAS PREMIUM durvju konstrukcijai, kas pilnībā siltināta ar 60 mm akmensvates slāni (2 slāņi pa 30 mm), skaņas izolācijas līmenis sasniedz 45 dB.

Šīs durvis ir īpaši hermētiskas, tāpēc lieliski aiztur smakas un dūmus no kāpņu telpas vai ielas.

ugunsizturīgas durvis skydasUgunsdrošas
Pateicoties papildus ugunsdrošības elementiem Skydas Premium durvis aizsargā pret uguni pat 45 minūtes, un var izturēt 1000o C temperatūru. Sertifikātu izsniegusi IFT Rosenheim Vācijā. Sertifikāta №. 271 36831. Tas īpaši aktuāls daudzdzīvokļu mājās, kur uguns var izplatīties no kaimiņiem, un privātmājās - no katlu telpas vai garāžas. 

izturīgas metāla durvisStabilas un izturīgas, viegli ekspluatējamas
Visas Skydas durvis ir izgatavotas ar īpašu precīzi programmējamu iekārtu Amada, kas izloka metālu ar 0,1 mm precizitāti, tāpēc durvju konstrukcija kļūst īpaši tieša un precīzi atbilst vajadzīgiem izmēriem. Eņģes ar gultņiem, ļauj viegli atvērt un aizvērt metāla durvis, neskatoties uz lielo svaru. Izmēģinājuma testi ir parādījuši, ka pat pēc 200 000 atkārtotas atvēršanas un aizvēršanas cikliem Skydas Premium durvju konstrukcija palika pilnīgi neskarta.

Tā kā durvju iekšējā konstrukcijā nav slēgtu telpu, visu metāla konstrukciju pilnībā pārklāj ar pulvrkrāsu, kas paredzēta ilgtermiņa metāla aizsardzībai no korozijas.

Durvju apdare parasti tiek izgatavota no nokrāsotas vai ar PVC plēvi laminētās MDF plāksnes vai no Umidax-HLS plāksnes. Krāsošanai izmanto poliuretāna krāsas, tā ir ūdensizturīga, neizbalē saulē, neplaisā. Apdares plāksne, kas laminēta ar PVC plēvi, ir īpaši izturīga pret skrāpējumiem, tai neatsitās stūri.

Ja nepieciešams, durvju apdares detaļas iespējams aizstāt ar jaunām.

Ir iespēja nomainīt slēdzenes, neizjaucot durvis.

viegli kopjamas durvisViegli kopt 

Nokrāsotai durvju apdarei nav nepieciešama īpaša kopšana, to ir viegli tīrīt ar mazgāšanas līdzekļiem bez abrazīvām daļiņām.

 

dizains durvīmDizaina izvēle 
Jūsu izvēlei pieejama kolekcija ar gandrīz 200 apdares raksta modeļiem. Durvju apdares detaļas mēs varam izgatavot arī pēc individuāla projekta, ko izstrādāsim mēs vai Jūsu dizainers.

Durvis var būt vienviru, divviru, ar augšēju lodziņu vai ar arku.

 


Tehniskie parametri


Durvis tiek izgatavotas precīzi pēc norādītiem parametriem.

Svarīga informācija:
Sertifikāts pret uzlaušanu ir derīgs durvīm ar izmēriem 2200x 1000 mm vienvērtņu durvīm un 2200x 1500 mm divvērtņu durvīm. Durvju augstums un platums var palielināties par 10% vai samazināties par 20%.

Ugunsdrošo durvju ugunsizturība EI45 ir derīga durvīm ar izmēriem 2230x 1010 mm.


SKYDAS PREMIUM šķērsgriezums

metāla durvis skydas premium šķērsgriezums

Iespējamie sliekšņi:

Iespējamie sliekšņu varianti (ar 2 mm biezumu):
1. no melnā metāla,
2. no cinkota metāla RUUKKI,
3. no matēta nerūsējošā tērauda:

skydas premium metāla durvju slieksnis

Sertifikāti

RC4 drošības sertifikātsložu necaurlaišanas sertifikātsugunsdrošu durvju sertifikātsskaņas izolācijas sertifikātspaaugstināta skaņas izolācijaskydas premium pretuzlauzšanas sertifikāts