Atslēgu izgatavošana

atslēgu izgatavošanaMūsu uzņēmums piedāvā saviem klientiem atslēgu izgatavošanu, atslēgas tiek izgatavotas pēc esošā dublikāta. Visbiežakais atslēgas izgatavošanas iemesls ir esošās atslēgas notrīšanās vai esošās atslēgas salūzšanas, vai nozaudēšana, atslēgu nozaudēšanas gadījumā mēs iesakām nomainīt visu slēdzeni - cilindru, jo atslēgu nozaudēšanas gadījumā cietušais nevar būt par 100% pārliecināts ka atslēgas tiešām ir pazudušas, iespējams tās ir nozagtas, kas arī ir viens no biežākajiem mājokļa apzagžanas iemesliem, bez ielauzšanās pēdām.

Atslēgas izgatavojam:

  • koka, PVC un metāla durvīm;
  • patentētās atslēgas pēc kartes;
  • seifiem;
  • automašīnām, motocikliem
     

Izgatavojam autoatslēgas pēc aizdedzes slēdzenes, atslēgu nozaudēšanas gadījumā. Veicam pārkodējamo slēdzeņu, pārkodēšanu. Izgatavojam Master Key sistēmas, ar vienu atslēgu atveramas slēdzenes un durvis.

 

INTERESANTI FAKTI NO PAGĀTNES PAR SLĒDZEŅU PARĀDĪŠANOS

slēdzene durvīmKā jau daudzi cilvēces izgudrojumi, slēdzene tika radīta ar vairākām civilizācijām vienlaicīgi un sākotnēji slēdzene tika izgatavota no koka. Aizvēsturiskie avoti norāda, ka slēdzenes tika izmantotas jau 4000 gadi atpakaļ Ēģiptē. 

Sen senos laikos slēdzeņu vietā tika izmantoti vienkārši durvju aizbīdņi. Tas nebija pārāk ērti. Loģisks ir fakts, kad cilvēks pamet savu māju viņš cer uz sava īpašuma saglabāšanu veselā stāvoklī, šī mērķa dēļ nācās taisīt divus aizbīdņus : vienu no ārpuses, otru no iekšpuses.

Priekš tā lai padarītu daudz maz drošāku aizbīdni, tika izgatavota speciāla kārba, kas varēja bloķēt aizbīdni, tādā veidā panākot drošības paaugstināšanu.

Pirmā slēdzene tika aprīkota ar veselu virkni koka tapām, kuras bija paredzētas aizbīdņa bloķēšanai, tapas neļāva aizbīdnim tikt atvērtam. Atslēga bija izgriezta no koka, tādā veidā ka atslēga cēla tapas no permanentā stāvokļa, tapām paceļoties aizbīdnis tika atslēgts.slēdzene durvju drošībai

Drošība šādai sarežģītais sistēmai bija ļoti ierobežota :
lai paceltu drošības tapas aizbīdnī, bija pietiekoši pielasīt koka zaru līdzīgas formas, kā atslēgas caurumam.

Vēlāk šādu konstrukciju stipri uzlaboja un izdomāja slēdzeni turpmāk ievietot tikai no iekšpuses, bet slēdzenes atvēršanu pārveidoja, nomainot koka atslēgas pret metāla.